Sebavedomie a sebaúcta

Exkluzívny seminár na nastolenie alebo upevnenie radosti, tvorivosti, rozhodnosti, rovnováhy a harmónie počas tohto života, v našich fyzických telách.

Dokonalé spoznanie seba samých v nádhernom lone prírody Jasenskej doliny.

Semináre voľne nadväzujú na seba, nie je podmienkou absolvovať každý. Samozrejme tak, ako pri všetkom, čím viac sa do toho ponoríte, tým viac spoznáte seba, svoje túžby, zranenia a tým skôr sa naučíte metódy aby ste dokázali žiť svoj život v rovnováhe, v prítomnom okamihu a vedomom stave. Cvik robí majstra.

Každá časť seminára má odlišné témy, zámer však ostáva rovnaký – priblížiť sa čo najviac k svojmu stredu a pocítiť na vlastnej koži, priateľstvo, prajnosť, napojenie na vlastnú vnútornú múdrosť a druhého človeka cez vlastnú výnimočnosť.

imgp5015

Pre koho je seminár určený:

Pre ľudí, ktorí si v bežnom živote nevedia vyhradiť čas, ticho a priestor pre seba, aby mali možnosť zistiť, kto vlastne sú.

Pre ľudí, ktorým sa už toto podarilo a prišiel čas, aby sa posunuli vyššie, naučili sa ako prijímať a odovzdávať vedome energiu sebe, ostatným a miestam, kde sa práve nachádzajú, a tak prispievali čistotou, tvorivosťou a bezpodmienečnou láskou k vyššiemu stupňu kolektívneho vedomia.

Pre ľudí, ktorí sú pripravení opustiť staré, zbaviť sa myšlienok, slov, činov a programov, ktoré patria minulosti a vytvoriť si TU a TERAZ nové programy, ktoré sa postarajú o budúcnosť plnú naplnenia, bohatstva v každej oblasti života, verejného blaha a všeobjímajúcej radosti a prajnosti.

imgp4500

Ubytovanie:

Luxusná chata v panenskej prírode v Jasenskej doline, El Clasico. 3 izby, 1 sprcha, 1 záchod, nádherná obývačka, možnosť spať vonku, prenádherný výhľad, ticho a pokoj.

Strava:

Celý seminár bude zameraný na tvorivosť, spoluprácu, nachádzanie seba samých v rôznych činnostiach, službu sebe aj ostaným a preto si budeme pripravovať zdravé, jednoduché jedlo my, zo surovín, ktoré budú vopred zabezpečené.

Program

imgp4497

Nasledujúci seminár

Prihláška

angelika@angelik.sk | 0905 517 938

Prvý takýto seminár sa konal teraz v lete, druhý v septembri. Každý z nich bol úplne iný a rovnako nádherný, efektívny a plný zázrakov. Zažívali sme neskutočne krásne veci, spoznali krásu v sebe aj ostaných ženách. Pripájam sem komentáre troch účastníčok septembrového seminára a fotku – svetelný lúč. Zo srdca ďakujem všetkým zúčastneným.

Všetko, čo najviac potrebujeme, čo nás dokáže vyliečiť, pohladiť, rozosmiať aj poláskať máme neustále so sebou. Otázkou len ostáva, či sa s tým dokážeme a chceme spojiť ktorúkoľvek minútu dňa 🙂 .

Vaše referencie:

„Nádherné prepojenie fyzického a duševného tela! A všetko sa to deje uprostred čarovnej prírody.  Angelika mala presne vypracovaný harmonogram, jedálny lístok, cvičenia, oddych. Prednášky sa striedali s praktickými cvičeniami. Meditácie boli najsilnejšie aké som kedy zažila. Odporúčam seminár všetkým ženám aj mužom, ktorý chcú pracovať na sebe, objaviť čistú lásku a byť v prítomnom okamihu. Ďakujem!“
Zuzka, Piešťany

„Hneď prvý deň po našom úžasnom pobyte na chate som ráno zažila fantastický pocit. Šla som so psom do lesa a robila som dychové cvičenia a zrazu som sa videla na lúke v kruhu s vami a pocítila som nadherné splynutie a ako keby ma niečo zdvihlo do výšky. A potom pocit šťastia ktorý sa mi rozlial po tele. Nikdy na to nezabudnem a dúfam len, že ešte zažijem stretnutie s tými nádhernými ženami. Bolo to dokonalé. Ďakujem.“
Evka, Prievidza

Seminár bol pre mňa čas strávený so skvelými ženami / matkami / múzami / bojovníčkami / vílami, zmysluplne a hĺbavo sprevádzaný úžasnou bytosťou a človekom – Angelikou. Nádherné prostredie v ktorom sa konal, dotvárala spolupráca všetkých, od prípravy jedla až po praktické cvičenia. Bol tam smiech aj slzy, boli hľadania a nachádzania, otázky a odpovede. Priniesol mi úľavu, pokoj a smerovanie myšlienok, ktoré chcem preniesť do každodenného života. Návod mi bol ukázaný presne a zrozumiteľne. Za to veľké ďakujem všetkým zúčastneným 🙂
Erika, Trnava

„Veľká vďaka za tieto úžasné štyri dni. Veľa som sa naučila, mnohé pochopila, veľa sa nasmiala, nádherné veci zažila a získala som skvelé návyky v cvičení aj varení 🙂 Určite chcem s Angelikinými seminármi pokračovať, a keby to bolo v mojich silách, pošlem na ne všetky ženy tohto sveta, aby aj ony pochopili, že životom sa dá kráčať ľahko, slobodne, s radosťou a vášňou. Ďakujem.“
Magdaléna, Trenčín

Ďakujem Ti za skvelý zážitok. Som rada, že som bola jeho súčasťou. Niekoľko denný pobyt v tak krásnom prostredí a s tak úžasnými ľuďmi ako si Ty a ostatné žienky je proste neopísateľný. Človek si oddýchne, načerpá sily, zregeneruje telo, ducha i myseľ, čo je v dnešnej dobe veľmi dôležité a zároveň ťažké. Preto je úžasné, že sú ľuďia ako Ty, to čo robíš proste robíš perfektne, s láskou, úctou, ochotou pomôcť tým, ktorí o to požiadajú. Môžem len odporučiť komukoľvek, kto má problém pochopiť samého seba, je nespokojný vo svojom živote, má otázky, na ktoré nenachádza odpoveď, určite kontaktuje Angeliku, ktorá okrem toho, že je úžasná osôbka s krásnym úsmevom,  Vám rada poradí či vysvetlí otázky s ktorými ju zbombardujete)))))). Ešte raz ďakujem za všetko a teším sa na stretnutie.
Ľubica, Prievidza

Jesenné dobrodružstvo prinieslo pre mňa nahliadnutie pod ďalšiu vrstvu mojich návykov a myšlienok, ešte hlbšie a intenzívnejšie mierené otázky samej sebe. Viem, že je to ďalší krôčik vpred 🙂 Ďakujem všetkým za všetko poskytnuté – prostredie, jedlo, múdrosť, naladenie, pravdu, pochopenie a povzbudenie.
A Angeli ďakujem aj za recepty 🙂
Erika, Trnava

Ťažko sa hľadajú slová na neopísateľné zážitky, ktoré som prežila v kruhu úžasných žien, v čarovnej prírode. Tento seminár mi vzal to čo som už vo svojom živote nepotrebovala a dal mi vysvetlenia, rozuzlenia a pokoj, ktorý je tak potrebný do každodenného života. Angelika je výnimočná osoba, ktorá rozdáva lásku a radosť, a preto ak bude príležitosť zúčastniť sa ďalšieho seminára, nebudem váhať.
Katka, Trenčín

Prežila som štyri magické dni, ktorých kúzelné okamihy ma sprevádzajú a budú sprevádzať. Ponorila som sa do seba a pochopila, že naozaj treba žiť tu a teraz, nie v minulosti a nie v budúcnosti, že treba počúvať svoj vnútorný hlas. Program seminára bol do detailov pripravený, nič nám nechýbalo. Odporúčam všetkým zažiť tieto krásne momenty. Angelika ďakujem.
Martina, Trenčín

Prihláška

angelika@angelik.sk | 0905 517 938

Vyrobil František Vráb - grafika a web
v spolupráci s kormanakproduction.sk