Kalendár 2017

kalendar_promo_foto03

Vytvorila som kalendár na rok 2017. Nie je to len taký obyčajný kalendár. Ak budete chcieť využiť všetko čo ponúka, tak na konci roku 2017:

  • Budete mať album s fyzickými 48 fotografiami najkrajších momentov roku 2017
  • Absolvujete osobný kurz Sebapoznania v bežnom dennom živote
  • Získate množstvo nových návykov, ktoré Vám pomôžu na Vašej ceste k radosti, zdraviu, láske a hojnosti.

Cena: 12,99Eur + poštovné

v cene je zahrnuté: kalendár, kurz sebapoznania, fotoalbum, rok strávený pri plnom vedomí

Objednať

Aby ste mali lepšiu predstavu pripájam návod ako pracovať s kalendárom. Tento návod je samozrejme súčasťou každého výtlačku kalendára.

Postup práce:

1. Na začiatku mesiaca si prečítaj zámer. Môžeš si ho vymeniť za svoj vlastný, ak cítiš, že potrebuješ niečo iné. Každé ráno si ho párkrát zopakuj – uvedom, aby si dala/dal jasný smer každému tvojmu dňu, týždňu, mesiacu, roku… Ak chceš mať život vo svojich rukách, ty mu daj smer.

2. Prečítaj si úlohy v okienkach, ktoré sú určené na fotografie. Týmito drobnými, ale pravidelnými krokmi nastúpiš na cestu sebapoznávania v praxi. Zistíš o sebe veľa vecí, pochopíš, že mnoho vecí je naozaj v tvojich rukách. Ak sa ti podarí osvojiť a zaviesť do života aspoň polovicu z nich, budeš sa cítiť zdravší, šťastnejší, pokojnejší, sebavedomejší a verím, že aj bohatší. Snaž sa robiť tieto úlohy počas celého daného mesiaca, pokiaľ úloha nie je jednorazová. Za 30 dní získaš nový návyk. Ďalší mesiac si pridáš ďalšie úlohy. Absolvuješ tak za cenu tohto kalendára, ročný kurz sebapoznania v praxi. Stojí zato, aspoň to vyskúšať, nie?

3. Na konci mesiaca si vyber, fyzicky vytlač a nalep do pripravených okienok štyri fotografie. Vyberaj najkrajšie fotografie, daného mesiaca. Pod fotku napíš popis vlastnou rukou. Ak to budeš skutočne robiť na konci každého mesiaca, koncom roku 2017 budeš mať 12 strán albumu, so 48 fotografiami najkrajších chvíľ uplynulého roka. Keď nalepíš decembrovú fotku, odstrihni zvyšnú časť každej strany s kalendárom a album je hotový. Môžeš ho nechať visieť na stene, alebo odložiť. Vychutnaj si radosť z toho, že nepotrebuješ žiadnu elektroniku k tomu, aby si sa potešila/potešil z krásnych momentov tvojho života s rodinou a priateľmi.

Prajem Vám veľa radosti zo seba samých v tomto tvorivom procese

x

Objednať: Kalendár 2017

Vaše meno (povinné)

Adresa (povinné)

Váš email (povinné)

Počet

Doručenie a platba
 osobný odber v Aura centre na dobierku

Vyrobil František Vráb - grafika a web
v spolupráci s kormanakproduction.sk