DVD Rovnováha

Rovnováha je energetické cvičenie, ktoré Vám pomôže pri čistení programov, presvedčení a emócii, ktoré Vám už neslúžia a roztočíte v sebe to, čo v živote práve potrebujete.
Keď dostanete svoj život do rovnováhy, budete zažívať hojnosť v každej jeho oblasti. Držíte v ruke DVD, podľa ktorého si ľahko môžete osvojiť toto cvičenie a potom cvičíte kdekoľvek a kedykoľvek, lebo okrem seba a vôle rozprúdiť v sebe energie smerom k radosti, láske, hojnosti, zdraviu a harmónii, k tomu nič viac nepotrebujete.

Cena: 9,90Eur + poštovné

Objednať

Obsah DVD:

Inštruktáž – táto časť slúži na to, aby ste si prešli a naučili sa správne prevedenie všetkých cvikov, tak ako Vám ich predvádza naša figurantka. Cviky sú zároveň popisované hovoreným slovom.

Cvičíme – v tejto časti už cvičíte všetky cviky neprerušovane za sebou, v požadovanom počte opakovaní. Zvukovým signálom je označený začiatok a koniec odpočítavania cvikov. Odpočítavanie vidíte aj číselne vyobrazené na obrazovke, spolu s precvičovanými cvikmi.

Meditácia – pred samotným cvičením odporúčame 20 minút akéhokoľvek aeróbneho cvičenia – tanec, beh, rýchla chôdza, tabata a po cvičení akúkoľvek meditáciu alebo relaxáciu podľa vlastného výberu. Na tomto DVD nájdete vedenú zvukovú meditáciu – stretnutie so svojím vnútorným dieťaťom v slovenskom jazyku, s ilustráciami mandál 4 živlov a 7 čakier.

Ťahák – nájdete ho vo vnútri obalu a slúži Vám ako pripomienka poradia cvikov a ich prevedenia, ak chcete cvičiť vonku alebo kdekoľvek inde mimo elektroniky a ešte si celkom nepamätáte poradie a prevedenie jednotlivých cvikov.

Vytvorila: Angelika Vavrová
Vyrobil: kormanakproduction – Filip Kormaňák

x

Objednať: DVD Rovnováha

Vaše meno (povinné)

Adresa (povinné)

Váš email (povinné)

Počet

Doručenie a platba
 DVD si vyzdvihnem a zaplatím osobne v Aura centre pošlite mi DVD na dobierku chcem si video len stiahnuť (platba prevodom)

Vyrobil František Vráb - grafika a web
v spolupráci s kormanakproduction.sk